| Tarzhan a întrebat:

Deci am nevoie de ajutor.Eu am intrat la facultatea de agronomie, însă voiam la facultatea de științe sociale, ultima medie a fost cu 10 sutimi peste a mea. Acum nu știu ce să fac. Trebuie sa confirm locul la agronomie și să plătesc o taxa de 150 lei, dar daca după redistribuirea locurilor o sa intru la științe sociale ce trebuie sa fac? Acești 150 lei rămân dați?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La stiinte sociale ramai molie de birou, cu perspective slabe de avansare.
Ca inginer agronom nu vei muri niciodata de foame, dar daca mergi la medicina veterinara (tot in cadrul USAMV), atunci vei fi rege!

| christine99 a răspuns:

Du-te la agronomie că nu e greu şi e mai ieftin. La sfârșit îți dă diplomă de inginer şi agricultura este importantă in economia noastră, peste ani se va dezvolta mai mult, dar sunt și acum care fac bani buni din asta.

| Tarzhan explică (pentru christine99):

Eu la agronomie sunt pe Controlul și Expertiza Produselor Alimentare, nu pe agricultură.

| wrakas a răspuns (pentru Tarzhan):

Esti la Control si Expertiza? atunci, controlami-ai p. 00la si numarami-ai f. l0cii ca pe lovele laughing)