| Myawa a întrebat:

Buna simpaticilor de pe TPU. happy! Am o mare problema si am nevoie de sugestii, sfaturi, indemnari : (. Deci se apropie inscrisul la facultate si ca orice copil inspirat, mi-am bagat dosar la 2 facultati. Ca de! nu strica sa ai rezerva!
Asa m-am inscris la o facultate din judetul meu una de economie si vreau ca luni sa ma inscriu la Craiova.
Problema e urmatoarea : pe 27 iulie e ultima zi la care sa confirm locul pentru facultatea locala de economie, iar pentru Craiova este pe 30-31 de iulie. Eu vreau mult sa raman la Craiova, nu local phbbbbt e cam nasol sa raman local.
Trebuie sa depun diploma in original ca sa confirm, insa la facultatea locala trebuie mai devreme si nu as vrea sa depun, dar poate nu intru la Craiova si pierd doua facultati : (( crying crying crying
Ajutooooor! Cum sa fac sa aman sau sa depun copie legalizata la cea locala. Dati-mi un sfat, ceva. Va rog! Sunt fara idei! Fundita si multumesc! sad :*

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Pai poti depune copia la cea locala asta dupa ce ii face o copie legalizata ce o poti pune la cea din Craiova ce e mai tarziu si nu ar trebui sa ai probleme...

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Buna
E Targu'Jiu, nu poti interveni cumva sa nu depui diploma'n orginal? De exemplu sa lasi o copie legalizata.
Am neamuri care au temrinat pe'acolo, e destul de lejera atmosfera.
Pile domnisoara, pile, suntem olteni sau ce suntem? happy
Baft multa la admitere