| Kikiiiiyyyyyyyyyy a întrebat:

Am o dilema în ceea ce privește admiterea la masterat. Am întrat la taxa și am confirmat deja locul dar mi s-a spus ca exista posibilitatea sa întru la buget în urma redistribuirii locurilor. Dilema mea e urmatoarea: Dacă pana la urma întru la buget dar nu pot sa merg la confirm locul, rămân la taxa?

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Daca nu iti confirmi locul. Se poate : 1 - sa te puna ei automat ( nu cred la mine la fac au facut asta )
2- il alege pe urmatorul apt de confirmare