| patrik986 a întrebat:

Doar din curiozitate (sa raspunda doar cei care stiu).In legiunea straina 2REP sau 3REP(parasutistii sau infanteristii) sunt mai buni? Am inteles ca parasutistii sunt platiti mai bine...ce ziceti, care regiment este mai "bun"? Voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu numai în leginea străină parașutiștii (desant aero) sunt mai apreciați decât infaneriștii. De ce? Simplu - după desant, parașutistul ajunge pe sol și e infanterist, deci e doi-in-unul.
Alegi ce poți, ce știi, ce vrei și ce e disponibil