| stephan19 a întrebat:

Dupa ce o sa termina bacul m-am gandit sa dau la Automatica si Informatica aplicata (UPG Ploiesti). Dupa terminarea studiilor ca ce as putea profesa?
Este un domeniu cautat sau risc sa fac facultatea si sa fiu somer?

Răspuns Câştigător
| Tristan1987 a răspuns:

Incadreaza-te intr-un domeniu ingineresc, cu siguranta nu-ti va parea rau dupa ce termini.

1 răspuns:
| Miranda29 a răspuns:

Ai putea profesa ca un profesor de informatica la un liecu sau.ca programator.cat despre faptul dac este cautat sau nu.omule in zilele astea cam toti vor sa faca facultatea IT dar in fine.
funda?