| Aista a întrebat:

După o perioadă de 2 luni și jumătate de instrucție că sgp ajungi la unitate și îți depui demisia, ce taxe se plătesc, având în vedere perioada scurta de instrucție și chestia că nu ai semnat nimic la unitatea unde lucrezi

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tot ce s-a cheltuit pentru tine: lunile de instructie, cazarea, mancarea, uniforma, scolarizarea si profesori etc.

| StoicAnalysis a răspuns:

Platesti efectiv lunile si serviciile care au fost prestate in acele luni sa te invete pe tine. O sa primesti nota de plata dupa demisie si ai sa vezi acolo ce anume platesti.

| Dragobeta a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Plus solda primita in acea perioada de pregatire.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Dragobeta):

Am uitat de solda laughing

| Ciprian09 a răspuns:

Ai 7 întrebări de genul puse aici pe subiectul MapN.presupun ca nu ai întrat sau ți ai dori sa intrii, fiind doar informative! Întrebarea mea este: de ce ți ai pierde timp și resurse dacă la final o sa știi ca o sa renunti?