| cretzufinish a întrebat:

Dupa terminarea studiilor de licenta (facultate, zi, buget) pot face in timpul masterului modulul psiho-pedagogic tot la buget? Sau e la taxa dupa terminarea facultatii indiferent de forma de invatamant? Mi-as dori sa predau si fara acel curs nu merge sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să te documentezi chiar la secretariatul Universităţii pentru date exacte ori intră pe site-ul lor.
Eu, personal l-am plătit.
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Spiru Haret si e recunoscut de ISJ e mai ieftin adica 125 euro, era, nu stiu cat mai este, la stat n-ai cum sa-l faci.