| Anemona21 a întrebat:

E posibil sa te pregătești la chimie de la 0 la chimie pentru a da la medicina in vară, sau în toamna? Mentionez ca la biologie ma pregătesc de anul trecut si urmeaza sa reiau pregătirea. Nu am bac de dat.

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Da, dar trebuie sa lucrezi foarte mult. E solicitant, dar nu imposibil.
Eu am făcut fizica intr-un an și am scos-o la capat laughing.
In funcție de centru ( nu am idee la care centru dai) uita-te de cartea lor de grile și fa-le de mai multe ori. Or fi cele de la examen la prima vedere, dar merg pe aceeași structura. Succes! happy

1 răspuns:
| Lukasssz a răspuns:

Da e posibil, dar asta depinde si de tine!