| anonim_4396 a întrebat:

Elevii de-a XI-a, asta invatati voi la dirigintie?
Ce profesori!
http://www.evz.ro/......sau-tarfa/

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu putem "baga" toti pedagogii in aceeasi oala, din cauza unei tipe dezaxate sexual. Ma intreb, in scoli se mai da testul acela psihologic la profesori, sau am ramas si eu in urma cu "noutatile" din invatamant? Inclin sa cred, ca va fi in tara noastra si un invatamant foarte serios...peste 100 de ani oare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu asa profesori, ne mai miram de limba messengeriana, de crasa incultura, de dezacorduri gramaticale, de actiuni cu periuta de dinti, de suflatul iubitului prietenei, de batai in clasa si sex la 11-12 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@marionel-probabil ai uitat ce rol are scoala.