| Deniiis a întrebat:

Este adevarat ca la Colegiul Natioanal Eudoxiu Hurmuzachi din Radauti nu se prea face matematica? Eu vreau sa dau la matematica-informatica intensiv informatica si am auzit ca copii de la Colegiul Tehnic Radauti sunt mult mai bine pregatiti. Este adevarat? Care sunt dezavantajele Colegiul Natioanal Eudoxiu Hurmuzachi?

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu am auzit ca e cel mai bun liceu din radauti...se face mate dar depinde ce profesor prinzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face mate.E cel mai bun liceu din Radauti.Si profesorii is foarte severi acolo.Dar e un liceu foarte bun.