| Deniiis a întrebat:

Sunt din Radauti si trebuie sa aleg liceul unde voi merge. Eu voi merge la mate- info intensiv info, dar nu stiu la ce liceu: Colegiul Tehnic Radauti sau Colegiul National Eudoxiu Hurmuzache? Spuneti-mi ce s-a aleg.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Alege Colegiul National.Are prestigiu.

| Kodokuna a răspuns:

Hurmuzachi e mai bun, de altfel CTR e si cunoscut pentru ca e plin de drogati...In ultima vreme nu are o reputatie prea buna. Eu sunt la CNEH, la profilul pe care vrei sa-l alegi si iti pot spune ca e fain, e mai mult de munca, dar suntem cunoscuti drept cei mai destepti din scoala laughing (chiar daca nu ne straduim prea mult).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai cineva din Radauti ar putea sa-ti spuna excat. Dar parca am citit ceva bun despre Colegiul National Eudoxiu Hurmuzache.