| KatJH a întrebat:

Este adevarat ca nu am sanse sa intru la acdemia de politie bucuresti daca nu am absolvit liceul militar? vreau detalii.multumesc

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu. Am colegi care au dat si au luat la academia de politie. Trebuie sa treci probele atat sportiva cat si examenele. Bafta.

| microsedd a răspuns:

Total fals

| MenInShadow a răspuns:

Nu stiu... cum draq sa nu poti... pai daca vrei sa te duci ca nebunu pe front si in bataia gloantelor sa lupti cu toti nebunii si drogatii da cred ca-ti trebuie ca doar nu vrei sa te duci la batalie cu 100kg. da daca vrei ceva care sa te lege de fise, si cazuri, sa te faci detectiv sau chestor nu cred ca-ti trebuie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este adevarat de unde ai auzit asta? daca treci de probele care se cer poti intra linistit la academie.

| KatJH explică:

Si daca sunt fata? plus ca mai am 2 ani de pregatire

| rroxy a răspuns:

Nu conteaza ce liceu termini. Poti intra cu incredere daca treci examenele respective. Bafta!