| AlexIronIc a întrebat:

Cine este la liceul militar breaza?
Am nevoie de un raspuns!
Sunt clasa a VIII-a si vreau sa intru insa am avut media scazuta la purtare, o singura data. Mai am sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| Bianca996 a răspuns:

Am inteles ca se poate intra daca ai avut media 9 la purtare doar un semestru. Fratele meu este acolo si i se pare bine...adica daca esti obisnuit cu sportul,cu sculatul devreme si cu invatatul o sa fie usor. Daca nu, atunci o sa inveti pe parcurs, dar o sa-ti fie putin mai greu.

| AlexIronIc explică (pentru Bianca996):

Multumesc. m-ai mai linistit.Eu sunt obisnuit cu toate acestea si desi stau la 160 de km distanta o sa ma duc, nu am de ce sa nu pentru ca e avantajos.

| Bianca996 a răspuns (pentru AlexIronIc):

Succes la probe, atunci! happy

| AlexIronIc explică (pentru Bianca996):

Multumesc happy

4 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Parca stiam ca e liceu de fete, nu cred ca o sa poti intra daca ai avut media scazuta...