| visu123 a întrebat:

Este cautata meseria de macanic auto?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te angajez eu mecanic în devenire, vrei?
Ești chiar bolnav cu întrebarea asta. Mare este grădina lui Dumnezeu!
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
În fiecare zi stai şi faci conturi cu 123 la urmă.Pe lângă asta pui o mie de întrebări legate de mecanic auto.
Nu crezi că ne plictiseşti?

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,normal ca este! E o meserie care este si bine platita si te bucuri si de un cibuc frumusel, asta intr-o zi buna! Treaba este ca intri putin mai greu pe un post de genu, patroni prefera sa-i alega pe cei mai buni dintre cei mai buni...

| DiaElla24 a răspuns:

Da!

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Daca esti priceput da dar in general nu prea sa cauta

| mabo a răspuns:

Depinde de zona.in general da. funda?