| Razvanel88 a întrebat:

Este cineva care a lucrat la firma Adidas, si a dat interviu, sunt curios ce a facut la interviu sau ce intrebari a primit! dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Am o prietena care lucreaza la un magazin Adidas, dar nu a fost ceva iesit din comun la interviu, ca si cand mergi la un magazin normal, iti trebuie experienta in domeniu, ceva studii, sa arati cat de cat bine, sa ai papagal si sa fi harnic.a! daca ai toate astea, stai linistit/a ca e ok!winking
Chestia e ca ai mai multe emotii cand ajungi acolo pentru ca totusi mergi la interviu la Adidas, dar nu e cu nimic mai special decat celalalte magazine!