| alienkros a întrebat:

Ete ok sa merg la Stiinte sociale dupa care sa merg la Management(la facultate)? Daca nu atunci care profil? Se da admitere la mate? Iti trebuie mate la management?

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Poti sa mergi la management, nu te opreste nimeni. Mate se face dar foarte putina, iar pentru admitere, depinde de fieracre facultate in parte. La unele se da admitere, sau se intra pe dosar, interviu sau eseu.

| FuckSchool a răspuns:

Paii presupun ca sigur iti trebuie matematica la management. Si da profilul de Stiinte sociale este bun.

| PandaEcrazy a răspuns:

Da,mate si informatica. si eu vreau sa merg la stiinte sociale, dar de acolo o sa ma duc la drept