| Ally1999 a întrebat:

Eu as dori sa devin medic veterinar, salariul este destul de bun, dar si informatica este o optiune. Sora mea este la pedagogic si pare frumos. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Daca faci informatica sa zicem nu prea ai mai avea viata toti pe care ii cunosc fosti colegi cu mine care au terminat informatica s-au angajat si acu n-au timp de nimic, pur si simplu n-au viata, multi din ei n-au prietene, nu ies afara au programe lungi peste care mai stau ca nu termina ce au de facut, si asa mai departe. Adevarul este ca, salariul este mare dar chiar merita? sa nu poti face nimic altceva?
Parerea mea mai bine medic veterinar.