| smile20000 a întrebat:

Voi ce meserie ati vrea sa urmati? Eu as vrea sa devin medic veterinar.

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dansatoare de stripteaselove struck

| ღAnonimღ a răspuns:

Medic, m medic veterinar sau orice altceva are legatura cu biologia si cu toate cele trei ramuri ale sale.

| LoStEyEs a răspuns:

Medic chirurg :-> Tare, nu?hee hee Ador anatomia, biologia, etc, ma rog, chestiile asteahee hee

| Alrawan a răspuns:

Eu vreau sa ma fac medic legist, ca si Doctor G.batting eyelashes
Sa le scot matzele la aia, si ochii love strucklove struck ahh. =p~
Maleficcc devil

| carminaburana43 a răspuns (pentru Alrawan):

Ca sa fii un medic bun nu ajunge sa-ti placa sa tai si sa belesti.Trebuie sa-ti fie in degetul mic toata anatomia umana si toate bolile posibile ca sa poti da raspunsul corect in ce a murit respectivul-a cum le observa si dr.G.

| Alrawan a răspuns (pentru carminaburana43):

Am zis la baza faza cu 'scosu matelor' yawn
si stiu. trebuie sa faci 11 ani de facultate ca sa ajungi medic legist. si trebuie sa ai si memorie 'buna'.

| carminaburana43 a răspuns (pentru Alrawan):

laughingma bucur ca sti, desi ca om mort mi-ar fi fost indiferent cu ce boala ma diagnosticai ca am murit

| coldblood a răspuns:

Eu imi doresc foarte mult sa devin jurnalista:X

| ViezurE a răspuns:

Săpător de morminte la belu day dreaming visul meu de mic copil.

| Simpluuu a răspuns:

Tata vrea sa fiu medic de oameni. Eu nu vreau asta deoarece daca faci ceva gresit poti omori acel om. Eu tot facultatea de medicina veterinara vreau sa o urmez doar ca am timp sa ma razgandesc

| andru8700 a răspuns:

Eu vreau sa urmez facultatea de Drept civil si judiciar si as vrea sa devin procuror criminalist sau avocat.

| Ioana128373i a răspuns:

Nu stiu ce credeti voi si poate vi se pare absurd dar eu vreau sa devin cantareata si sunt sigura ca voi reusi.