| Skorpiooo a întrebat:

Eu as vrea sa merg pe criminalistica in continuare. Pe analiza petelor de sange sau pe psihologie. Sunt clasa a VIII-a in Bucuresti si as dori sa stiu pe ce sa merg mai departe la liceu. Pe ce profil?
Dau funda!
P. S.: Media mea cred ca v-a ajunge undeva la 8.00 - 8.10.

Răspuns Câştigător
| naria a răspuns:

Cred ca cel mai bine te duci pe real, stiinte ale naturii, ca faci multa fizica, biologie si chimie, si cred ca astea o sa iti foloseasca!

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Profilul ''stiinte sociale''daca vrei la pshihologie/criminalistica