| Andreea201012 a întrebat:

Eu iubesc un baiat si baiatu ala are iubita dar nu stiu ce sa fac ca sa fiu cu el dati si mie sfaturi pls

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu vrei să-ți clădești fericirea pe suferința altora? De ce?
Dacă are omul pe cineva ce mai vrei? Lasă-l în pace.
Pa, pa.

| Gizăz a răspuns:

Ce să faci? Să-ţi vezi de treaba ta, târfă nenorocită!

| Doddel a răspuns:

Nu te baga peste relatia lui, o sa-si strice relatia din cauza ta si nu o sa mai vorbeasca cu tine.
In viitor daca se desparte poate o sa fii cu el, cine stie.

| ProjectJackpot a răspuns:

@Спинесхиверс.laughinglaughing, WTF, ce te aprizi asa rapid? laughing

| FredFlintstone a răspuns:

Pai primul pas fa-o pe aia sal urasca de ex spune-i mi-a zis pretinuto ca nu te-ai spalat pe dinti cand v-ati mozolit prima oara si o zis ca esti o tampita da o zis ca asta ii secretu nostru numa ca eu tzin la u si no ti-am zis si 2 de tat dai dupa ala :* cf chesti de asta bft

| Naty_4574 a răspuns:

Hey... pune-l la incercare daca vreibatting eyelashes...
sa vezi daca te placetongue...
daca nu problema luiwinking...
sa isi vada de viatabig grin...laughinglaughing

| carmen_6613 a răspuns:

Pff happy paii daca ie frum iubithaa nu o mai lungii la vb multaa happy mai bine`pune o fata sau unu amic de alu`i sa vb ca el si sa ii sp d tine` ca`l iubesti si ca ai vrea sa fi cu ell :p asa poatee merge sa t comb ca el love struck. mult noroccc love struck >big grin

| 2002edi2002 a răspuns:

Inpresioneaz si te va iubi