| Aндpeй a întrebat:

Eu stau la 10 km de locu' de munca, urmeaza sa-mi iau o masina cu, care voi consuma 4 milioane pe benzina pe luna, 15 milioane asigurare pe an, 1 milion impozit pe an si salariu v'a fi de 7.5 milioane ca e primul' loc de munca, la mine nu e problema ca nu'mi v'a ramane bani de mancare ca eu mai am venituri da'naceeasi situatie sunt oameni cu, copii, aia cum supravietuiesc?

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Consuma cam mult masina ta.Ai putea sa o cumperi pe numele cuiva din familie ca sa platesti mai putin asigurare.

| JamilaGizeh a răspuns:

Asta ma intreb si eu...
+ intretinere si alte plati..rate etc :/