| anonim_4396 a întrebat:

Eu stiam ca la limbi moderne aplicate se fac doua limbi straine, dar mi-a spus cineva ca de fapt se fac trei. Am descarcat metodologia de la Universitatea Bucuresti, dar nu reiese daca se fac doua sau trei. Scrie doar: Limba A Engleza + Limbi B(Germana, Franceza, Italiana, Spaniola, Portugheza, Rusa). Voi cum stiti ca eu sunt indusa in eroare?

1 răspuns:
| Kombabv4 a răspuns:

Stiu de la sora mea ca ea a dat la 3 limbi : limba Engleza A, limba Germana B si limba Franceza B da depinde de la an la an sora mea a dat anul trecut! Bafta! Funda?