| anablonda a întrebat:

Eu sunt din fagaras judetul brasov. Si sunt pe clasa a saptea. Eu vreau sa dau la un liceu unde sa pactic muzica ( stiu sa cant la pian si vocal), actorie( am jucat in cateva piese de teatru la concursuri si stiu si cat de cat sa si recit), coregrafie(fac dansuri populare de 7 ani)... As fi interesata de un liceu in care sa fac asa ceva. Ce liceu din brasov sau sibiu are profilele astea?

2 răspunsuri:
| MirunaSunrise a răspuns:

Buna eu sunt din Brasov si iti pot recomanda liceu de arte si din cate stiu exista si unul de muzica, prin centrul brasovului.Tot ce trebuie sa faci este sa te interesezi, vei afla mai multe detalii. Mi-ar fi placut si mie sa fiu la unul din aceste licee insa am ales filologia si uneori imi pare rau dar asta e.Multa bafta!