| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt din Ilfov.
M-am inscris la un concurs in jandarmerie din surse externe, imi poate spune cineva care este site-ul oficial al jandarmeriei?
Ca pe site ne anunta cand dam examinarea psihologica iar eu nu il stiu

5 răspunsuri:
| apocaliptic77 a răspuns:

Site-ul oficial al jandarmeriei, politiei, etc. este ...in euro sau dolari, si ai luat examenul.

| Al999 a răspuns (pentru apocaliptic77):

Am spus ca am facut o cerere de inscriere si a spus sa verificam site-ul lor ca sa ne cheme pentru examinarea psihologica.
Eu am intrebat care este site-ul lor?

| Al999 a răspuns (pentru apocaliptic77):

Am intrebat cine stie site-ul oficial al jandarmeriei.

| Al999 a răspuns (pentru apocaliptic77):

Si site-ul oficial al unitati de jandarmerie de pe centura?