| hotstyle a întrebat:

Exista facultatea de informatica. daca da ce poti ajunge daca o faci?

Răspuns Câştigător
| andra2010 a răspuns:

Analist programator, programator...sa realizezi site-uri, programe pentru calculator, jocuri, etc, dar trebuie sa invetzi f bine.

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Poti ajunge pastor la oi.

| hotstyle explică (pentru Minks):

Haha ce gluma buna! daca nu stii nu mai raspunde!

| Minks a răspuns (pentru hotstyle):

De ce nu iti pui la contributie neuronii aia ca sa gandesti logic ce poti face dupa terminarea facultatii de informatica?

| hotstyle explică (pentru Minks):

Daca as sti as mai intreba!

| akta a răspuns:

Somer,vanzator la Mcdonald's, student la alta facultate etc.

| Adrian4123 a răspuns:

Poti sa ajungi sa lucrezi la calculatoare... de exemplu la firme de creat jocuri/programe

| AxelBv a răspuns:

In general facultatile de matematica si informatica produc programatori sau administratori de sisteme. Intereseaza-te la universitatea din orasul tau in legatura cu programa de studii.

| Noitzee a răspuns:

Programator/Web designer ai multe posibilitati. si xCristiBossX ca sa ajungi game creator trebuie sa ai mai mult de atat!