| pitbull60 a întrebat:

Se merita sa faci facultatea de informatica? in ziua de azi.

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Parerea mea e ca se merita.Sunt multe oportunitati pentru un student la Info, iar un absolvent de Informatica va avea mereu de lucru, va face ceea ce-i place si nu e loc de plafonare pentru ca e un domeniu care se dezvolta continuu, de la programare, la securitate, baze de date, design.Se plateste bine, dar se plateste daca esti foarte bun. Competitiv pe piata insa, nu te face facultatea, ci tu singur, prin daruire si efort sustinut. Sa crezi in ceea ce faci si sa stii unde vrei sa ajungi. Multa bafta!

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Da este foarte buna

| DorelSudoru a răspuns:

Nah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte buna