| baiatuucupizzza a întrebat:

Exista promotie de la pepsi si bucovina cu o plasma tv si 10.000 euro plsz raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU este! Este teapa! Stai linistit!

2 răspunsuri:
| Ellie_2720 a răspuns:

Nu este. Cei de la Pepsi au anuntat de multe ori ca este vorba de o tentativa de frauda si ca mesajul nu le apartine.

| Updew a răspuns:

Servus, poți intra pe pagina de Facebook, Pepsi Romania.acolo postează toate concursurile și promoțiile pe care le fac. Am vazut că se plângeau mai mulți de faza asta, iar cei de la Pepsi au anunțat că este tentativă de fraudă. Așadar este doar o farsă.
Sper că ți-am fost de ajutor.