| Joker3134 a întrebat:

Exista vreo cariera in care week-end-urile sunt platite 400%?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu existsa plata de 400%!
Chiar daca muncesti acele weekenduri, tot nu poti lua mai mult decat plata dubla. Dar in majoritatea serviciilor, se prefera sa se dea zile libere, pentru zilele muncite in weekend.

7 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Și sa ți se permită sa lucrezi doar weekendurile, nu?

| unvecin a răspuns:

Te faci preot, poate. happy

| Catrice a răspuns (pentru unvecin):

Sau hot. Multe furturi au loc în weekend.

| unvecin a răspuns:

Dacă într-o zi de lucru faci 0 lei. În weekend poți să faci chiar și 400%.

| Aurora99 a răspuns:

Salut! Fara alte misto-uri, lucrez intr-o afacere globala de marketing in care nu exista nicio limita de castig, esti propriul sef, fiind o afacere de tip ciorchine si nu piramida si necestita 1-2 ore de lucru pe saptamana, indiferent de zi. Cu alte cuvinte, daca vrei, poti lucra numai in weekend happy. Castigul este progresiv iar efortul este minim, fiind o firma care isi centreaza atentia asupra sigurantei, bunastarii si sanatatii individului. Daca esti interesat, da-mi mesaj in privat. O zi buna!

| Adriann92 a răspuns:

Videochat