| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cum vă petreceti week-end-urile de obicei?

39 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Weekendul pentru mine e la fel cu zilele din timpul săptămânii, nu e nici o diferență: munca, gătit mancare, hrănit câinii, munca și când e timp am și câteva ore de relaxare la plajă, fie dimineața ori după-amiaza.

| RAY a răspuns:

Internet,lucru,mancare,cantarire,invatare,tu?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Depinde, dar în general încerc să învăț ceva nou și să dorm big grin asta în timpul anului școlar. Bine, excluzând temele, învățatul pentru școală, etc. Clar că luni sunt un zombie, dar măcar încerc să le transmit ceva informație colegilor mei. big grin Adică asta încerc, deși nu cred că-mi iese ceva coerent. big grin

| Drimmero a răspuns:

Meciuri din Premier League...atunci cand se iveste sezonul, adica pe perioada august-mai.

Filme, plimbari, odihna si multe altele/

| Freya1 a răspuns:

Ma enervez ca toate imi sunt pe dos si nu pot sa ies sau sa fac nimic.Acum 2 weekenduri nu mi-a mers masina si nu am avut cum sa merg nicăieri, weekendul trecut am fost singura, iar weekendul asta o sa am un scandal, nu o sa imi meargă cel mai probabil din nou masina si toate sunt splendide.

| Frank51 a răspuns:

Depinde. In majoritatea cazurilor relaxare.

| SilentRain a răspuns:

Stau si plâng in timp ce mânc crying

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

De ce?

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Sunt singură pe lume si n-am de cine sa fac miștocrying

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Fă mișto de BĂBĂCIUNE2006 de pe TPU când nu mai reziști big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru SilentRain):

Hei ti-a fost dor de mine IUBIRE https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Pricope_Marius_1997):

rolling on the floor „casă de piatră" rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

O sa iti fac o acasa de piatră la cimitir, is deja însurat, am mueriere

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Oh nu sunt chiar atat de praf, fac mișto doar de majori... big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru SilentRain):

Mai du-te in puii mei, acum cateva zile ai spus ca esti femeie si ca ai 45 de ani. Nu e deloc amuzant.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

O stiu de mult dar mersi ori cum.

| SilentRain a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Pentru mine e amuzant laughing)))) ha-ha-ha

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru SilentRain):

Ha-ha-ha-ha-ha-ha, ma bucur ca te distrezi sa stii.

| SilentRain a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Aaaaaa'asta e frumos din partea ta 'hai ca nu esti asa bulangiu

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru SilentRain):

Stiu, aaaaaa! nu serios acum zi frate/soro o data ce esti barbat sau femeie ca m-am saturat de jocul asta.

| SilentRain a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Dai 100lei si iti spun big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru SilentRain):

Gata renunt mi-a ajuns esti o persoana greu de dovedit.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

1000000$

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pioritatea ta trebuie sa fie scoala, nu te lua dupa tampiti nu esti grasa esti normala, daca ai fii ti-as spune

| Sofer a răspuns:

De obicei acasa relaxare si cateva plimbari cu masina sau bicicleta prin oras.

| NLS a răspuns:

Somn minim 9_10 ore, plimbare de seara, pe vreme faina sâmbăta fac 15+15 întors cu mtb-ul, curatenie, filme, si mai nou m-am apucat din nou de citit.

| mentholinks a răspuns:

Ma gândesc cum sa preiau controlul lumii.

| TheGentleman a răspuns:

Mă hodin, că luni merg la datoriewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu talent

| acerr a răspuns:

Cuma te simiti azi? te, au lasat ametilele aseara?

| acerr a răspuns:

Eu tocamai am venit din oras dupa ce am dat raita pe la toate magzinele de second haine, si sunt fercita ca am gasit un maiou cu bob m, cu 1 leu, e culoare verde inchis e super si imi place mult reggae

| lilith16 a răspuns:

Dorm

| IamJoKeR a răspuns:

Cu tine de mână?

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Maraton HBO

| RaveNSaD a răspuns:

Pai sincer eu chiar nu dorm mult, dorm cam ca de obicei in weekends, 6-8 ore, stau pana tarziu la 3, ma uit la filme, mai ies e afara pe la treburi casnice, si sambata fac, iar duminica e ff boring, nu prea am ce face parca