| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul cret, cum as putea sa-l fac sa stea normal? (sunt baiat) eu il tin pe frunte, adica cu breton si vreau sa imi las plete, dar ma enerveaza ca cel pus pe frunte sta cret. Cu placa nu vreau pentru ca imi sta culcat si zici ca-s caine plouat. Alte variante?

Răspuns Câştigător
| angelcore a răspuns:

Incearca sa il dai cu gel sau fixativ dupa ce il indrepti cu placa. Mentionez, ca sunt fata, iar mie imi plac pletele pana la umeri la baieti si daca e ondulat puncte in plus happy

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Se poate aranja cu cheratina. In saloanele de hairstyling sigur vei primi un raspuns si mai complet.Nu te speria de ideea de salon, du-te si intreaba, cel putin vei sti sigur!