| Buburuza10 a întrebat:

Facultatea de Arhitectura este de viitor? Ce alte facultati imi mai recomandati?

4 răspunsuri:
| justadream94 a răspuns:

Daca este de viitor sau nu nimeni nu poate garanta.este o facultate buna grea si frumoasa
medicina drept, medicina dentara, drept-ca procuror sau magistrat, academie de politie
cam aici ai sanse bunicele de angajare

sunt student anul 1 la arhitectura,daca ai curiozitati despre facultate,admitere, ce va fi dupafacultate chestii de genu, lasa un mesaj si te ajut cu placere

poti lucra in mai multe domenii: peisagistica, design interior, arh urbana.

| هوراس a răspuns:

Da, este de viitor, eu îți recomand să rămâi la arhitect, pentru că este o slujbă foarte frumoasă, la care câștigi foarte bine happy poate că vei avea mult de lucru dar să știi că merită

| jamal000 a răspuns:

Da, fara indoiala arhitectura este o alegere excelenta, ai mai putea aplica la Urbanism insa nu se compara cu arhitectura.

| SemicercPregatireAdmitereArhitectura a răspuns:

Vrei să devii student la Arhitectură?
Suntem cei care te vor ajuta să fii bine pregătit la admitere.
Intră și tu în Semicercul nostru! E deschis! Pregatirea se face in weekend, in Bucuresti, central, intr-o galerie de arta privata pe langa Gara de Nord
https://www.facebook.com/semicercarhitectura

Hai sa ne cunoastem :)
ECHIPA SEMICERC