| Ada1996 a întrebat:

Bun.As dori sa stiu si eu cat de buna e facultatea de Relatii internationale, Sibiu.Si daca am viitor de aici.Ce facultati imi recomandati? Tin sa precizez ca ma feresc de orice are legatura cu matematica.

1 răspuns:
| SaveTheNature a răspuns:

Are unu neme pompos, dar nu te va ajuta foarte mult. Am inteles ca te feresti de matematica, dar TU trebuie sa stii catre ce ai inclinatie, NU ce se cauta, sau ce se poarta.
-drept, jurnalism, medicina, etc.
Eu as alege de ex facultatea de farmacie, sau geodezia... Mah toate au farmecul lor.Trebuie SA-TI PLACA!