| Cineva_1522 a întrebat:

[Funda] Hey! Vreau sa postez pe blog niste chestii tari! Adica ceva impresionant si amuzant in acelasi timp sau nu stiu thinking[videoclipuri] ceva care sa prinda. Mi-am facut o pagina la blog pe care vreau sa pun numai chestii tari.Asa se si numeste pagina. Ceva tare! Lasa linkul! mersi!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...pai ai putea sa pui videourile celor de la failblog!
* de pe youtube*

| Cineva_1522 explică:

Stiu ca exista youtube dar nu gasesc ceva care sa si fie amuzant si interesant si sa nu fie obscen...

| xXElectroXx a răspuns:

Exista youtube.com.

| Bogusus a răspuns:

Salut! Aici poti vedea videoclipuri foarte amuzante! Click pe link http://www.youtube.com/MeanwhileInTheWorld1 si distreaza-te!