| MG4Life a întrebat:

Funda! Va rog mult, Dati mass, comm+like, orice, vreau sa fac editari video de nunti/botezuri, si am nevoie de ajutorul vostru pentru a-mi extinde reputatia, va rog mult! As aprecia mult

http://www.youtube.com/watch?v=oQ3yoSL6EqE

Cine are nevoie de filmari nunti/video orice, va pot ajuta:) -
Rezolutie SD, HD, FULL HD, DVD-uri profi, editing professional, Slideshow 3d, la un pret negociabil si foarte ieftin! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| rrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Sa stii ca am dat like te rooooogggg da fundittaaaa

| MG4Life explică (pentru rrrrrrrrrrrrrrr):

Scuze, nu am mai intrat de mult p TPU, acum am vz postul... fundita de la mine!

1 răspuns: