| dayanalove12 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si peste putin timp o sa ma duc la liceu, dar nu sunt decisa la care. Eu m-am orientat in Bucuresti, insa nu stiu care este preferabil sau care este mai putin acceptabil. Va rog frumos, spuneti-mi niste licee la care ar fi bine sa ma duc.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce iti place. Nu alege un liceu doar dupa prestigiul lui.

| DeKoniec a răspuns:

In primul rand depinde de ce iti place.

| Elly7890 a răspuns:

Poti merge la Colegiul National Elena Cuza
1)profil mate info
2)profil pedagogic
3)profil filologie bilingv engleza; asta daca ai peste 8 media!

| TheWhiteTiger a răspuns:

Care vrei, dar daca ai medie, du-te la Sava

| LovellyAngel a răspuns (pentru TheWhiteTiger):

Sincer, la Sfântul Sava merg doar copii de bani gata, un copil din provincie nu cred nu cred că ar fi tratat "la fel ca ceilalţi".

| LovellyAngel a răspuns (pentru TheWhiteTiger):

Ce medie ai?

| dayanalove12 explică (pentru LovellyAngel):

Am 9.5 pana anul acesta.

| dayanalove12 explică:

Eu nu am pus intrebarea ca sa-mi primesc raspunsuri ca "Ce vrei tu poti sa faci." pentru ca stiu si eu ca pot sa fac ce liceu doresc, dar as dori niste recomandari, va rog frumos.