| neverlikeme a întrebat:

Hey! nu prea stiu ce liceu sa urmez. sunt decisa sa urmez unul de actorie. stiti vreunul prin Bucuresti, si cam ce ar trebui sa fac ca sa pot intra. adica ce trebuie sa stii. toata lumea spune ca ar fi liceul perfect pentru mine. si eu am aceeasi parere

1 răspuns:
| muziclive a răspuns:

Draga mea, eu te sfatuiesc sa urmezi ce liceu iti place.Eu,de exemplu, vreau sa merg la liceul de muzica, pentru ca iubesc sa cant.nu stiu nici un liceu din Bucuresti, dar sa urmezi ce iti place! funda?