| anonima2405 a întrebat:

Heey big grin De vreo 2 luni, sunt decisa sa merg la un liceu militar, urmat de o cariera in armata... M-ar interesa niste licee militare din Transilvania :-) Si imi spuneti ce posturi sunt in armata? :-D

2 răspunsuri:
| Cotrau_Valy_2000 a răspuns:

Sunt 3 licee militare in Romania: 1 la Brezea, 1 la Alba si 1 prin munti(nu mai retin exact); cel de la Brezea e de aviatie, iar cel de la Alba te invata pentru toate celelalte posturi din armata...si eu sunt tot clasa a VIII-a si stiu toate astea deoarece a fost saptamana trecuta la clasa un domn de la Centrul Militar Judetean si ne-a povestit astea. Sper ca ti-am fost de folos.

| anonima2405 explică (pentru Cotrau_Valy_2000):

Si la noi au fost. Au impartit pliante cu un liceu militar... Dar eu sunt pe a 7a laughing) Deci, pentru noi nu au impartit sad Oricum, iti multumesc! big grin