| Andrei123aaa a întrebat:

Hei, as dori sa stiu si eu cum se desfășoară vizita medicala pentru liceul militar. Vom fi dezbrăcați de tot? Toți la grămadă?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dezbracati de tot si toti la grămadă.

| mi25 a răspuns:

Si cu fetele impreuna!laughing

| mi25 a răspuns:

Nu inteleg de unde atata pudibonderie la adolscentii de azi, mai ales la baieti. Nu inteleg in ce lume traiesc: a pustniciei? Sau crezi ca altii au altfel de organe. Daca ajungi la liceul miitar intimitatile pudibonderiste trebuie sa dispara. Ma uit pe net si vad diferite poze cu fotbalisti care se imbratiseaza si gata: imbratisare gay. O sa ajungem din nou cand nici macar sotii nu se mai pot dezbraca in aceiasi camera?
Vizita medicala se face pe specialitati. La unele specialitati ca: dermato-venerice, chirurgie, ortopedie trebuie sa-ti vada toate partile corpului goale. Poate esti cu organe de fata si te dai baiat, ai oase strambe, ai musculatura atrofiata etc. Se uita si in fund sa vada daca ai hemoroizi, iti pipaie oule sa vada daca nu ai diferite boli etc.

| anonim3247 a răspuns:

Vă dezbrăcați

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Așa era și acum mulți ani

| 6Radu5 a răspuns:

Toti baietii intr-o sala, in rand, dezbracati iar un medic care va verifica, iar fetele in alt cabinet si ele dezbracate in linie gata sa fie controlate.Nu e o rusine in armata sau la liceele militare, toti avem organe genitale, ma gandesc ca nu esti copil sa te apuci de ras pe acolo cand ii vezi pe astia dezbracati.La noi o singura data am avut medic o femeie si am ne-am apucat toti de ras.

| nusalex a răspuns:

Nu va dezbraca nimeni pe toti odata. Cel mult va pune sa dati pantalonii jos. Am avut vizita medicala saptamana trecuta.

| Andrei123aaa explică (pentru nusalex):

Am înțeles ca la chirurgie te dezbraca de tot?‍♂️

| nusalex a răspuns (pentru Andrei123aaa):

Stai doar cu chilotii pe tine