| Biancaoana04 a întrebat:

Bună, Mâine mă duc sa fac vizita medicală pentru liceul militar vrea și eu sa stiu ce iti face la vizita ginecologului

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se face consult ginecologic.

| Biancaoana04 explică (pentru Brigaela):

Sunte-Ți sigura?

| Brigaela a răspuns (pentru Biancaoana04):

Da. Tu ai citit in vreo chestie oficiala a lor?
Cel mult vei fi intrebata, de medicul de medicina muncii daca ai menstre regulate, daca ai sarcini, avorturi, etc.
Pentru un consult ginecologic trebuie sa te pregatesti in prealabil, deci ti-ar fi dat niste detalii inainte daca era sa faci unul. In plus, daca esti minora, probabil ai dori sa te insoteasca un adult la consultul ginecologic, asa ca trbuia sa iti ofere si aceasta posibilitate in prealabil.
Totusi, sunt curioasa: ai citit intr-o hartie oficiala asta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care tampit ti-a spus ca se face asa ceva? Doar pentru ca esti fată?

| Bogdiy14 a răspuns:

Vizita ginecologului? laughing))) cineva chiar isi bate joc de tine.

| Biancaoana04 explică (pentru Bogdiy14):

Da se face, nu cred ca ai făcut liceul militar sa stii despre ce e vb