| Diablo666 a întrebat:

Hei!happy
Cum este meseria de psiholog? Cum se castiga,cum e facultatea?
M-ar tenta sa devin psihoterapeut,sau psiholog in cadrul politiei, pe criminalistica.una din doua.
Astepti pareri, din partea oamenilor care au habar despre ce vorbescwinking

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Bai, tu pe ce lume traiesti? Tu vrei sa devii psiholog, psihoterapeut, psiholog in cadrul politiei etc dar habar nu ai ce inseamna meseria de psiholog! Cum naiba vrei sa practici o profesie despre care nu stii absolut nimic?

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Hei, si eu o sa dau la facultatea de psihologie :)). Poti afla raspunsul la intrebarile tale din articolul asta, care este realizat chiar de un psiholog.

http://www.personalitatealfa.com/......-minciuni/

Sper ca articolul iti va fi de folos. Pe mine m-a ajutat atunci cand aveam nelamuriri in legatura cu facultatea de psihologie :)). :*
Bafta!

| Diablo666 explică (pentru ѕოiℓε01):

Foarte bun articolul! Multumesc big grin:*

| ѕოiℓε01 a răspuns (pentru Diablo666):

Cu placere :* Si pana la urma mergi la facultatea de psihologie? laughing

| Diablo666 explică:

Citeste intrebarea cu atentielaughing). am spus ca m'ar tenta, stiu ce inseamna meseria asta, dar vreau pareri din partea celor care au experimentat asta.
nu e de mirare ca suntem cum suntem ca popor, cu oameni ca tine in tara asta! big grin