| Katline a întrebat:

Hei! Imi puteti sugera si mie niste facultati pe care le-as putea urma avand in vedere ca in momentul actual sunt licean la un profil filologic bilingv?

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Nu faci nimic cu fac astea enumerate mai sus, u nu vezi ce vremuri sunt, gandeste-te la ce te pricepi cel mai bine, daca ai o inclinatie spre ceva, cu fac de litere ramai somer la fel si cu dreptu, stai cu diploma in mana, asa ca trebuie sa cantaresti problema bine de tot.

funda ca am nevoie

| Dianna04 a răspuns:

Facultatea de litere, profil:engleza-franceza, romana-engleza, romana-franceza,, facultatea de Actorie si Arta cinematografica sau facultatea de drept happy.

| Katline explică (pentru Dianna04):

Actorie, s-a decis!