| Usefulaid a întrebat:

Hei, sunt clasa a 12 a si mai am foarte putin timp sa ma gandesc la ce facultate sa ma duc! Ma puteti ajuta va rog, imi place desenul, chestiile in laborator, sau chiar si sa lucrez la banca, la pc, ce facultate mi-ati recomanda? Tin sa mentionez..ca dupa un timp as vrea sa plec in strainatate, deci as vrea o facultate care sa fie recunoscuta si in afara! Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu ce esti atat de ocupat/a, de nici la viitorul tau nu ai timp sa te gandesti? Incearca la o facultata cu profil IT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultate de arta. Poti deveni pictor de portrete big grin

| Usefulaid explică:

#Neutrino, nu am spus ca sunt ocupata, ci ca timpul este unul foarte scurt si daca as lege o facultate la care trebuie sa dau examen sa am timp sa invat! Multumesc de sfathappy