| Nico_Lacramioara_1974 a întrebat:

Hei! Sunt în clasa a 12-a și vreau sa dau la facultate, însă nu pot sa ma decid între Tehnica dentară sau Biochimie. Ma puteți ajuta cu ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Hei si tie, cel mai bine e sa te indrepti spre ce iti place mai mult din cele doua, gandeste-te putin la viitor si unde te ai vedea tu mai bine si unde te ai regasi intre cele doua, acorda-ti putin timp tie analizeaza-te si vezi daca din cele doua te atrage mai mult! Mult noroc!

| Nico_Lacramioara_1974 explică (pentru crazypop):

Mulțumesc mult!

| crazypop a răspuns (pentru Nico_Lacramioara_1974):

Oricând, te pup să ai o zi frumoasă!

| Diana12222 a răspuns:

Eu as alege in locul tau tehnica dentara deoarece se castiga bine si nu e nici cine stie ce munca acum tu stii ce vrei