| Marrythenight a întrebat:

Ce meserii se cauta in Londra? Si nu numai... sau in LA. Am abia 14 ani dar ma gandesc sa fac acolo o facultatea si sa ma angajez... e cautata cea de jurnalism? coregrafie? sau orice ( in afara de medicina, cred ca e grea acolo, mi-a zis cineva ca se invata/ dureaza mai mult acolo si IT ) exista vreun loc in Romania de unde ma pot informa?

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cred ca ar trebui mai intai sa te autoanalizezi cu exigenta ca sa-ti dai seama la ce esti bun sau performant. Actualmente unde studiezi? Ce rezultate ai obtinut? Esti cumva la un liceu de coregrafie?

| Marrythenight explică (pentru mira):

Cum trec clasa a8a. As vrea sa ma duc laun lice de coregrafie, dar cine tie daca imi voi convinge parintii straight face luni ma duc sa ma inscriu iar la niste cursui de dansuri moderne. Cred ca ma va ajuta si asta pentru ca voi avea concursuri in diferite orase...