| Park1Suin a întrebat:

Hei,TPU.Stie cineva de aici cum pot s-a prind un porumbel?
Care sunt cele mai utile moduri?

3 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Ademeneste-l cu firmituri de paine.

| Mihaela2710 a răspuns:

Pacat ca nu stam in acelasi oras... Ti-as fi dat eu cativa. happy Ai putea incerca cu o cusca in care pui cateva faramituri, si cu o usita mica si ascunsa. Sau ai putea sta la panda si sa inchizi tu usita... Acest mod ar fi destul de eficient daca ai rabdare si o cusca. happy

| Pho3nics a răspuns:

Pai incearca sa ii ademenesti cu niste firmituri de paine si arunci o plasa de pescuit pe ei... daca nu ai plasa de pescuit incearca cu o patura... nu garantez ca va merge 100% dar merita incercatwinking