| VivianneMnt a întrebat:

Hei TPU, stie cineva persoane specializate din cadrul UNATC-ului care pregatesc elevi pentru admiterea la actorie?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Daca nu-ti recomanda nimeni de aici pe cineva direct, mergi la secretariat, eventual cu un buchet de flori sau un pachet de cafea sau de bomboane si vorbeste cu o secretara, ele stiu tot despre toti, si cine face meditatii, si daca mai au loc sa ia pe cineva, si preturi pe ora etc, eventual iti alegi tu daca sunt mai multi liberi pentru ca si simpatia pentru o perosana conteaza mult la asimilarea informatiilor si obtinerea de rezultate pozitive.