| 7Twilight2003 a întrebat:

Aș putea să trimit un email la ITM București cu o cerere în care solicit o adeverință de vechime?

Răspuns Câştigător
| eliancodrut a răspuns:

Da, poti. Trebuie sa faci cerere pe care o atasezi mail-ului, ca sa o poata copia. Cererea trebuie sa contina datele, inclusiv CNP-ul.

| 7Twilight2003 explică (pentru eliancodrut):

Mulțumesc frumos pentru răspuns. Această adeverință oare o pot primi tot pe email?

| eliancodrut a răspuns (pentru 7Twilight2003):

Nu poti sa o primesti prin emai. Aeverinta trebuie sa fie cu semnatura si stampila in original.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat