| ioana234567 a întrebat:

Sunt clasa 12 la uman, vreau sa merg mai departe la o scoala de pompieri, eventual pompieri smurd. Mentionez ca sunt de sex feminin si ca fetele nu sunt acceptate oriunde. Cine vine cu cele mai utile informaii primeste funda! Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea a 2-a. de ce ai pus-o de 2 ori? Esti balbaita? Cat despre afirmatia ca fetele nu sunt primite oriunde, te contrazic. Eu, pe vremea lui ceausescu am avut colege ofiteri in armata. Dar atunci era mai multa discriminare.

| ioana234567 explică (pentru Salontanul):

La Fălticeni sunt aleși "exclusiv bărbați"

| Salontanul a răspuns (pentru ioana234567):

Imi pare rau dar asta nu-i legal!