| Livelovehellokitty a întrebat:

Heiii, as vrea sa aflu și eu mai multe despre Facultatea de Psihologie, Ovidius. Cei care sunteți acolo, îmi puteți spune cum e? Ce se cere la admitere?

1 răspuns:
| LordCristobal a răspuns:

Du-te si tu la secretariatul facultatii intr-o zi cand esti mai liber si afla informatii direct de la sursa.
Sau daca nu ai chef sa te deplasezi pana acolo suna la facultate si vezi daca iti raspunde cineva.
De obicei la facultatea de psihologie admiterea se face pe baza de dosar.(diploma de Bac, foaie matricola si ce it mai trebuie).