| Krystina0xd a întrebat:

Hello!happy Ce imi puteti spune despre meseria de manager? Se merita? Se castiga bine( nu neaparat in Romania)? In ce consta aceasta meserie? Funda! Multumesc anticipat!happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Managerul se ocupa de angajatii hotelului, e ca un sef de personal care pune pe jar angajatii sa-si faca treaba buna. Are avantaje oriunde inclusiv in Romania.

| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Pentru tine exista doar manager hotelier?
Restul de milioane de firme de cine crezi ca sunt conduse?

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Doar de manager la hotel am auzit, bine ca mi-ai zis asa stiu ca sefii de echipa sunt manageri.